Hodinky proti chrápání

Kód: 209426962
Akce Tip
40 hodnocení
799 Kč –50 %
Hodinky proti chrápání
799 Kč –50 % 399 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stop otravnému chrápání - Snoore Stop!

Přestaňte počítat ovečky, stejně se tím rámusem rozutekly. Zkuste to s naprosto bezbolestným řešením od firmy RenHe Trade Co. Limited zvaným Snore Stop Pomocí senzorů monitoruje zvukové vibrace.

Zaznamená-li chrápání, vyšle nervové soustavě nepatrné impulsy, které chrápání, díky zvýšení napětí v dýchací soustavě, zastavíNosí se jako hodinky, pásek je z komfortního materiálu, nepřekáží, nevadí ani nedráždí pokožkuJe naprosto bezpečnýImpulsy nervové soustavě neruší, neprobouzí, nemohou mít negativní vliv na zdraví člověka.Rozměr plastového těla přístroje je cca 4×5,5 cm

Až 80% lidí trpí v průběhu spánku chrápáním. Nejčastěji se tak děje kvůli uvolněnému krčnímu svalstvu a následně zúženému krčnímu otvoru. Neodbytné zvuky ruší nejen okolí, ale i spáče samotné, a tak skrytě oslabují lidský organismus.

Zbavte se paradoxního pocitu únavy po prospané noci a konečně zažijte klidný, plnohodnotný a ničím nerušený spánek.

Upozornění!! Spotřebitel nemůže uplatnit právo na odstoupení od smlouvy do 14 dní v případě, kdy to vylučuje charakter zakoupeného zboží. Tím se rozumí zejména použité (vyzkoušené) zboží,kdy prakticky dochází k nemožnosti jeho použití jinou osobou (jiným kupujícím) s ohledem na obecné zásady hygieny a ochrany zdraví.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: