SMARTWATCH DZ09 černé v češtině

Kód: 599
Akce Novinka Tip
22 hodnocení
1 299 Kč –46 %
black
1 299 Kč –46 % 699 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hodinky s telefonem DZ09 1.56" MTK6260A, BT, samostatná KAMERA 0.3MP, micro SIM slot, přehrávač, SMS, alarm, telefonní seznam, antilost, pedometr, atd. Perfektně integrován s chytrými telefony, počítači a tablety, které mají vestavěný Bluetooth verze V2.0 (nebo vyšší). Pracuje s telefony a dalšími zařízeními fungujících na Android systémech (minimum 2.3), iOS. Jedná se o funkční pro přehrávání hudby, odpovídání na volání a textové zprávy a e-maily.
 
Umožňuje nahrávat hlasové poznámky v audio podobě. DZ-09 vyhledá telefon a udělá fotografii i z daleka.Zařízení může být také kamerou.
 
Záznam se provádí na kartě MicroSD. Tento model může být použit také jako samostatný telefon, protože má vstup pro Micro SIM. Smart hodinky s telefon jsou určeny hlavně těm, kteří aktivně sportují, zaměstnance ve stavebnictví, apod. K telefonu-hodinkám lze připojit BT hendsfree, atd. 
 
 
Perfektně integrován s chytrými telefony, počítači a tablety, které mají vestavěný Bluetooth verze V2.0 (nebo vyšší). Pracuje s telefony a dalšími zařízeními fungujících na Android systémech (minimum 2.3), iOS. Jedná se o pohodlné a vysoce funkční zařízení pro přehrávání hudby, odpovídání na volání a textové zprávy a e-maily. To také umožňuje nahrávat hlasové poznámky v audio podobě. Důležitou výhodou tohoto zařízení je lehce čitelné a snadno použitelné rozhraní. Uživatel je upozorněn na novou informaci pomocí LED podsvícených ikon. DZ-09 vyhledá telefon a udělá fotografii i z daleka. Po uzavření displeje slouží jako klasické hodinky. Zařízení může být také kamerou. Záznam se provádí na kartě MicroSD. Tento model může být použit také jako samostatný telefon, protože má vstup pro Micro SIM (2G frekvencí), aniž by došlo k zamknutí sim karty. Velkou výhodou tohoto modelu je možnost použití hlasitého odposlechu. To zaručuje především bezpečnost jízdy a vyhnutí se možné pokutě.
 
Chcete-li maximalizovat jedinečnost Vašich chytrých hodinek, můžete si vybrat typ disku, menu a dokonce i vzhled ikon podle Vašeho očekávání. Proč vůbec vynalezli chytré hodinky? Je to snadné! Důvodem bylo zjednodušení pro uživatele chytrých telefonů, aby pořád nehleděli na telefon, protože statisticky to dělají až 150 krát denně. Díky krokoměru je možno přesně změřit množství uchozené vzdálenosti za určitý čas. Kromě toho, hodinky také zobrazují, kolik jste spálili kalorií. S GV-08 sami sebe motivujete pro sport, a porážíte vlastní rekordy. Již nikdy nezapomenete doma telefon a nebo ho neztratíte-pokud se vzdálíte dál od telefonu,hodinky na to samy upozorní a obráceně. Dostupné barvy náramku - černá Klíčové vlastnosti Slot pro Micro Sim (může být použit jako samostatný mobilní telefon)
 
Slot pro MicroSD karty až 32 GB, možnost uložení dat (karta není součástí balení) Vestavěná kamera, funkce focení Přijmutí, odmítnutí hovoru a samotné volání Zobrazení jména nebo čísla příchozích hovorů Zvukové oznámení při příchozím hovoru Alarm na ochranu proti ztrátě. - Je-li telefon odpojen pomocí hodinek ze vzdálenosti více než 10 metrů, automaticky se zapne alarm Vestavěný mikrofon a reproduktor - hands-free funkce synchronizace kontaktů, historie volání Přehrávání a ovládání hudby z vašeho telefonu přes hodinky kompatibilita se systémy Android a iOS schopnost přijímat textové zprávy (pouze Android)
 
Zvukové upozornění z aplikace Facebook, Twitter, Skype (pouze Android) Ovládání fotografování telefonem, nastaven režimu v telefonu a funkce spouště v hodinkách funkce stopek, vibrací, prohlížeč fotek, kalkulačka, kalendář budík má pět položek pro výběr Monitorování spánku poukazuje na počet bezesných hodin spánku a celkovou účinnost spánku diktafon pro nahrávání zvukové poznámky Krokoměr Vám ukáže množství uchozené vzdálenosti za určitý čas a také kolik jste spálili kalorií. Režim upozorňující na nečinnost, nabízí také funkci aktivnosti, kdy při nepřítomnosti fyzické aktivity se spustí alarm Hodinky zobrazují čas, datum, den, stav baterie Výběr ze tří různých číselníků Výběr z pěti různých témat Můžete si zvolit až pět nastavení

 

Basic Information Type: Watch Phone 
External memory: TF card up to 32GB (not included)
Network Wireless Connectivity: Bluetooth 
Network type: GSM 
Frequency: GSM850/900/1800/1900MHz 
Bluetooth: Yes
Display Screen size: 1.56inch
Camera Camera type: Single camera 
Front camera: 0.3MP
Connectivity SIM Card Slot: Single SIM(Micro SIM slot) 
TF Card Slot: Yes 
Speaker: Supported
Languages Languages: English, Italian, German, Spanish, French, Polish, Turkish, Portuguese, Russian
Package Contents Cell Phone: 1 
Battery: 1 x 380 mAh 
USB Cable: 1 
English Manual : 1
Dimensions Product size: 4.35 x 4.0 x 0.98 cm / 1.71 x 1.57 x 0.39 inches 
Package size: 11 x 11 x 9 cm / 4.32 x 4.32 x 3.54 inches 
Product weight: 0.051 kg 
Package weight: 0.240 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: